امروز دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 4286

نامه های اداری-اورجینال

مجموعه نامه های اداری و تجاری امکان ویرایش و ذخیره نامه ها فارسی و انگلیسی Official Letters همین الان بخرید -قیمت :16,990 تومان
مقایسه محصولات
نامه های اداری-اورجینال

این مجموعه با بیش از 2000 نامه و یادداشت تجاری برای بیشتر موقعیت های تجاری به شما کمک می کند . موضوعتان را انتخاب کنید و از نمونه نامه ها ، راهنماها ، دیگر اصطلاحات و نوشته های حرفه ای در این زمینه استفاده نمایید.

بخش عمده ای از نامه ها به زبان پارسی نیز ترجمه و در اختیار شما قرار گرفته اند . شما می توانید لغات مورد نظر خود را در محدوده اطلاعات برنامه به دلخواه جستجو کنید و نتایج را بررسی نمایید . از نامه ها چاپ تهیه کرده و یا ذخیره سازی آن ها را با نیاز خود تغییر دهید .

همچنین به منظور سهولت بیشتر واژه نامه کاملی شامل تمامی لغات استفاده شده در نامه های این برنامه در اختیار شما قرار دارد که به سادگی و حین مطالعه متون می توانید از آن استفاده کنید .

نامه های تجاری دارای طبقه بندی های گوناگون است که برخی از آنها به شرح زیر می باشد . معاملات تجاری ، رسیدگی ها ، درخواست اطلاعات اضافی ، درخواست رسیدگی به حساب ، تلبغ و آگهی تجاری ، تحقیق از شرکت های تبلیغاتی ، خاتمه قرارداد شرکت ، درخواست همکاری ، شکایات راجع به خدمات ضعیف ، خدمات حقوقی ، دعوت به مصاحبه ، شغل جدید و ارتقاء، توصیه به شرکت ، سیاست اداب استفاده از تلفن ، مراسلات اداری ، گزارش سالانه ، نامه پیشنهاد ، توصیه های کاریابی ، نظریات حقوقی ، نامه های استخدام ، باز نشستگی ، جواب به تبریکات ، تجدید نظر در پیشنهاد شغلی ، تملک و نوسازی ، جایگزینی کالا ، بازرسی ها و ....

کتانی مردانه وردکاپ کد 1409

کتانی مردانه وردکاپ کد 1409

90,000 تومان
کتانی مردانه وردکاپ کد 1409
باتری اصلی نوکیا BL-4B

باتری اصلی نوکیا BL-4B

15,000 تومان
خرید باتری اصلی نوکیا مدل BL-4B را در پرشام مارکت تجربه کنید
ماژیک جادویی لباس DRAW JAMMIES

ماژیک جادویی لباس DRAW JAMMIES

29,000 تومان
ماژیک جادویی لباس DRAW JAMMIES
اموزش تخصصی و جامع افترافکت-اورجینال

اموزش تخصصی و جامع افترافکت-اورجینال

36,990 تومان
افترافکت یکی از معتبرترین و قدرتمند ترین نرم افزارها در بخش جلوه های ویژه ، motion graphics (گرافیک متحرک) و کامپوزیت می باشد .این نرم افزار در خیلی از پروژه های سینمایی استفاده شده و در حال حاضر نیز جزء اولین گزینه ی فیلم سازان مطرح می باشد .
بیگودی جادویی

بیگودی جادویی

8,000 تومان
فر کردن مو در عرض چند دقیقه در منزل با نسل جدید بیگودی
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي